Facebook Sayfamız Instagram Hesabımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Salonumuz Haberler İletişim
Kaş - Kirpik Boyama
Salonumuzda uygulanmakta olan geçici kaş ve kirpik boyaları çok tercih edilen bir işlem türüdür. Açık renk kaş ve kirpiklerin daha belirgin hale getirilmesi için uygulanan bir yöntemdir.
İğneli Epilasyon (elektroliz)
İğneli epilasyonun en önemli özelliği kesin ve kalıcı sonuç vermesidir. Ayrıca iğneli epilasyon bütün tüy / kıl renklerinde kullanılabilmekte ve iyi sonuç alınmaktadır.
Cilt Bakımı
Her kişinin farklı cilt tipleri, farklı yaşı ve farklı cilt sorunları vardır. Öncelikle cilt analizi yapılarak kişinin problemine göre bakım yada tedavi belirlenir.
Masaj
Masaj; sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğal olarak yaparız.
Solaryum
Bronzlaşma, güneş veya solaryumdan kaynaklanan ultraviyole ışınlar ile cilt renginin koyulaşmasıdır.
Kalıcı Makyaj
Permanent make up yani kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır.
Makyaj
Makyaj kozmetik dünyasının tüm imkanlarından yararlanarak, var olan fiziki görüntüyü daha çekici ve cazip hale getirmek...
Kalıcı Oje
Tırnaklarınızın sürekli bakımlı görünmesini ve sürdüğünüz ojenin ilk günkü tazeliğini ve parlaklığını koruyabilmesini istiyorsanız kalıcı oje uygulaması tam da size göre…
Manikür - Pedikür
Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem vermeliyiz.
Sir Ağda
Sir ağda kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında geliyor. Sir ağda kıl köklerini zayıflatıyor ve düzenli kullanımla kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor.
İpek Kirpik
Kirpiklerinizin düz olmasından, seyrek olmasından, sarı ve ince olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız işte size iki çözüm iki fırsattan biri.
Kaş Dizayn
Bakış, her yanıyla çok önemlidir ve bakışımızı en anlamlı kılan kaşlarımızdır. Gözlerimize layık oldukları özeni gösterirken aynı özeni kaşlarımıza da göstermeyi ihmal etmeyelim.