Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Salonumuz Haberler İletişim

Bakış, her yanıyla çok önemlidir ve bakışımızı en anlamlı kılan kaşlarımızdır. Gözlerimize layık oldukları özeni gösterirken aynı özeni kaşlarımıza da göstermeyi ihmal etmeyelim. İşte bu yüzden kaşlarımızı nasıl biçimlendireceğimizi iyi düşünelim. Mutlaka bir uzmandan yardım alalım.

 

Yüzümüzün şekli, gözlerimizin ifadesine göre danışmanlık alalım ve eğer bu konuda uzman değilsek kendimiz kaşlarımızı şekillendirmeye kalkışmayalım. Kaş şekillendirme yüzümüzün odak noktası olan gözlerimizin ifadesini derinleştirir. Uzmanlarımız tarafından yüz yapınıza en uygun kaş şekli verilerek, yüzünüze yeni bir ifade kazandırılır.

 

Mükemmel bir göz makyajı için temel bir hazırlık olan kaş tasarımı, uzman tarafından yapılmalıdır. Kaşlar, iç dünyamızın aynası olan gözlerimizi tamamlayan ve yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Ayrıca kişinin karakterini ve imajını da yansıtır. Yüz tipinize uygun şekillendirilmeyen kaşlarla yüzünüzde hoş olmayan bir görüntüye sebebiyet verebilir, üzgün veya kızgın görünebilirsiniz.

 

Kaş tasarımında hoş ve doğru bir görünüme ulaşabilmeniz için, hatlarınız analiz edilerek yüz şeklinize, göz yapınıza, kaşlarınızın gürlüğüne ve formuna göre bir kaş şekli belirlenmelidir. Yenilikleri takip eden tasarımcıları yardımıyla yüz şeklinize uygun, hoş bir ifadeye sahip olabilirsiniz.

 

Kaşlarınızın gürlüğü, formu, kavisi, yüz tipiniz detaylı analiz edildikten sonra kaşlarınız yüzünüzün şekli ve istekleriniz göz önünde bulundurularak profesyonel makyaj eğitimi almış uzmanlar ile birlikte kararlaştıracağınız forma göre şekillendirilip tasarlanır. Yüzünüzün mükemmel uyum ve dengeye kavuşması için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İğneli Epilasyon (elektroliz)
Cilt Bakımı
Masaj
Solaryum
Kalıcı Makyaj
Makyaj
Kalıcı Oje
Manikür - Pedikür
Sir Ağda
İpek Kirpik
Kaş Dizayn
Kaş - Kirpik Boyama