Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Salonumuz Haberler İletişim

Relax Masaj

 

Masaj, sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğal olarak yaparız.


Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür. Baş ağrısı, ağrı-sızı, uykusuzluk ve stres tek bir basit araçla dindirilebilir; Ellerimiz.


Masaj, masaj yapılan insanın sağlığı üzerinde pek çok yararlı etkide bulunur; kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, sindirime yardımcı olur ve lenf sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırır.

 

Bunlar, ilgi ve şefkat gösterildiğini hissetmenin getirdiği etkilerle birleştiğinde günümüz ilaçlarınınkiyle kıyaslanamayacak kadar olağanüstü bir iyileşme sağlar.

 

Aroma Terapi Masajı

 

Aromaterapi masajı bitkisel öz yağları ile yapılan bir masajdır. Aromaterapi, bitkilerin kök, çiçek, yaprak gibi bölümlerinden elde edilen yağlarla uygulanan terapi yöntemidir.


Yağ özleri bitkilerin hormonu sayılır ve insan vücudundaki hormonlara eş değerde canlandırıcı bir görev üstlenir.


Aroma yağlarının molekülleri çok küçük olduğu için 20 saniyede cilde nüfus eder ve kan ile karışır. Böylece vücut toksinlerinden arınır, kişi rahatlatır ve yüksek enerjiye kavuşur. Masaj sonrası kendinizi daha zinde, taze ve enerjik hissedersiniz, vücudunuzdaki pürüzlerden arınmış olursunuz.


Aromaterapi masajı sadece bedeninizi değil, zihninizi ve ruhunuzuda dengeler. Oksijen içerdiği için bu yağlar eksik aldığımız oksijeni kompense eder. Beynimize yüksek frekans vererek daha sağlıklı düşünmemizi sağlar ve unutkanlığımızı azaltır.

 

İsveç Masajı

 

Uzmanlar; vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.


Rahatlatıcı ve yumuşak dokunuşlarla yapılan bir masajdır. Tüm ağrılarınızın hafifletilmesi için özel harmanlanmış yağlar ve ritmik el hareketleri ile vücudunuzun tüm kaslarını gevşetir, kan dolaşımını uyarır, enerji akışını geliştirir.


İsveç masajı, en yaygın şekilde sunulan ve en iyi bilinen masaj tipidir. Dolaşımı geliştirmek, kas ağrılarını ve gerilimini hafifletmek, esnekliği arttırmak ve gevşeme sağlamak için sabit, ancak nazik bir basınç kullanır.

 

Genellikle vücudun güne zinde başlamasını sağlayan, yaşamın gündelik yorgunluğundan ve sıkıntılardan kurtulmak amacı ile yapılan İsveç masajında önemli olan, masajı yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini iyi hissetmesini sağlamaktır.
İğneli Epilasyon (elektroliz)
Cilt Bakımı
Masaj
Solaryum
Kalıcı Makyaj
Makyaj
Kalıcı Oje
Manikür - Pedikür
Sir Ağda
İpek Kirpik
Kaş Dizayn
Kaş - Kirpik Boyama