Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Salonumuz Haberler İletişim

Güzellik merkezimizde uygulanmakta olan geçici kaş ve kirpik boyaları çok tercih edilen bir işlem türüdür. Açık renk kaş ve kirpiklerin daha belirgin hale getirilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Kullanılan boyalar kök ve bitki boyası olup kesinlikle kimyasal madde, koku ve katkı maddeleri içermez.

 

Seyrek kaşlarda şekilsiz kaşlarda, açık renk kaşlarda ve kirpiklerde kullanılır. işlem süresi 15 dakikadır.

 

Kalıcı makyajı tercih etmeyenlerde, kalıcı makyaja kendini hazırlamak isteyenlerde, herhangi bir hastalığı olanlarda, alerjik ciltlerde çok rahatlıkla uygulanabilmesinden ötürü çok tercih edilmektedir. Waterproof olup kullanım süresi ortalama 30 ila 40 gün arasında değişmektedir.

 

Son derece şık olan bu uygulamanın fiyatı da oldukça düşüktür. Renk skalası geniş olup her renk kaş ve kirpiğe uygulanabilir. Göze ve kaşa bir zararı olmayan bu boya dökme yapmadığı gibi içerdiği maddelerle kirpiklerinizi korur ve güçlendirir.

 

Açık renkli kirpikler ve kaşlarda daha belirgin, daha renkli olması amacıyla yapılan saçınız ve teninizin rengine göre ayarlanabilen özel olarak hazırlanmış tüylere zarar vermeyen boyalarla yapılan kaş ve kirpik boyama işlemi sizi bambaşka bir havaya büründürür. 

 

Kaş ve kirpiklerimiz için kullanacağımız boya ve sarf malzemelerinin kalitesi de göz sağlığı için önemli bir unsurdur. Kaş-Kirpik Boyamasında estetik açıdan dikkat edilmesi gereken; kişinin saç ve ten rengine uygun olan rengin seçilmesidir.

İğneli Epilasyon (elektroliz)
Cilt Bakımı
Masaj
Solaryum
Kalıcı Makyaj
Makyaj
Kalıcı Oje
Manikür - Pedikür
Sir Ağda
İpek Kirpik
Kaş Dizayn
Kaş - Kirpik Boyama