Facebook Sayfamız Twitter Hesabımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Salonumuz Haberler İletişim

Kirpiklerinizin düz olmasından, seyrek olmasından, sarı ve ince olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız işte size iki çözüm iki fırsattan biri.


İpek Kirpik Ekleme


Her bir kirpiğinize tek tek takılarak uygulanan ipek kirpik ekleme sistemi sayesinde; isterseniz aylarca isterseniz 1 yıldan da fazla süre dolgun kirpiklere, çarpıcı gözlere sahip olabilirsiniz.


Ortalama 1 saat süren uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik tamamen hipo-alerjjiktir. En hassas göz çevresinde dahi güvenle uygulanabilir. İster düz ve uzun, ister kıvrık yapıda uygulanabilen kirpik modelini, birçok çeşit içerisinden estetisyenimizle birlikte size en yakışanı seçebilirsiniz.

 

Yapılan uygulamadan sonra 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi dilediğiniz kadar uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz.

 

Son 5 yıldır bütün dünyada bakımlı ve güzelliğine düşkün kadınlar tarafından güzelliği tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için başvurulan kirpik uzatma yöntemlerinden birisidir.


Yaklaşık 1 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.

 

Uygulama doğru ve düzenli bakım yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilmektedir. Ancak bu süre içinde gözün elle ovuşturulmaması ve takma ipek kirpiklerin bakımının yapılması gerekmektedir.

 

Doğal bir görünüm kazandırmak için ipekten hazırlanan tüyler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Yaklaşık 8-15 milimetre uzunluğundaki sentetik kirpikler tipe uygunluk göstermeleri için çeşitli kalınlık ve şekildedir. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. 

 

Kirpikleriniz 2-3 aylık dönemlerde her gün birer ikişer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. İpek kirpik uygulama sistemine bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, doğal dökülme evresinde beraber dökülmektedir. İpek kirpikler sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak açık kalan yerler tamamlanmış olur.


Uygulama kirpiğin ucuna eklendiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler son derece yumuşak ve hafiftir. Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcı kullanıldığından alerjik değildir. Göze hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.
     

İpek kirpiklerin gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur. Üstelik banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz zarar görmez, dökülmezler. Kontak lensler için hiçbir sakınca bulundurmamaktadır. Kendi doğal kirpiklerimizde olduğu gibi su, havuz, klor ve terlemeye dayanıklıdır.

 

Güzellik kavramının yeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması, her şeyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacak, kirpikleriniz rimelsiz bile çok güzel görünecektir.

İğneli Epilasyon (elektroliz)
Cilt Bakımı
Masaj
Solaryum
Kalıcı Makyaj
Makyaj
Kalıcı Oje
Manikür - Pedikür
Sir Ağda
İpek Kirpik
Kaş Dizayn
Kaş - Kirpik Boyama